Як правильно обирати фрукти

Сьогодні, я хочу поговорити з Вами про важливість фруктів у нашому раціоні. Адже, вони допомагають отримати необхідні вітаміни ,які так важливі у зимову пору. А ще підтримують фігуру та забезпечують хороший настрій.

ХУРМА

Колір дозрілих фруктів насичений, червоно-помаранчевий. Світло-оранжеве забарвлення говорить про те, що плід ще не дозрів.
Шкірка у “правильної” хурми гладка і тонка, злегка просвічує, надаючи їй бурштинового вигляду.
Поверхня шкірки у солодкої хурми, як правило, покрита невеликою кількістю тонких коричневих сухих смужок. А ось темні округлі плямочки – ознака початку псування. Найбільш смачними вважаються сорти округлої форми. Якщо ж ви купили хурму, яка ще не зовсім дозріла, можна прибрати терпкість з плодів, поклавши їх на декілька днів в теплому затіненому місці. Добре дозріває хурма, яку поклали в пакет з яблуками або бананами, які прискорять дозрівання. Найшвидший спосіб видалення терпкості – декілька годин в морозильній камері холодильника.

ГРАНАТ

По-перше, необхідно уважно оглянути його зовні.
Шкірка граната повинна бути злегка підсушеною і обтягувати зерна.
По-друге, при покупці граната варто звертати увагу на його вагу і розмір.
Соковиті смачні зерна містять великі плоди. Якщо ви купуєте гранат в супермаркеті, то вибирати треба найбільший з різних партій.
По-третє, послухайте вподобаний плід.
Для цього просто постукайте по ньому пальцем. Якщо гранат дозрів, то звук буде нагадувати звук удару по металевому контейнеру. Це відбувається через велику кількості соку всередині. Якщо плід – недозрілий, то звук буде глухим. На перезрілих гранатах залишається вм’ятина від удару.

Останнім кроком буде перевірка на пружність.
Візьміть плід в руку і злегка стисніть його. Якщо гранат щільний, а шкірка пружна, значить, плід дозрів.

АВОКАДО

Паперовий пакет і фрукт допоможуть авокадо дозріти
Покладіть незріле авокадо в паперовий пакет з бананом або яблуком, і воно швидше дозріє. Так відбувається тому, що фрукти виділяють газ етилен, який прискорює дозрівання авокадо, а пакет утримує цей газ всередині.
Щоб не купити перезрілий плід, видаліть у нього плодоніжки і подивіться на місце під нею. Якщо воно зелене або жовте, то авокадо можна брати, якщо коричневе, то не варто: воно вже перезріло. Розріжте авокадо не вздовж, а впоперек
Напевно ви звикли розрізати авокадо вертикально і видаляти кісточку ножем або ложкою. Є спосіб простіше: розріжте фрукт поперек і просто видавіть кісточку назовні. Якщо авокадо стигле, це не складе особливих труднощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *