Як правильно вибирати м’ясо – поради від шефа

Свіже м’ясо вибрати не завжди просто навіть із сертифікатами якості.  Написав декілька особливостей, на які потрібно звернути увагу при виборі яловичини, свинини, курятини та баранини.

Яловичина

Якщо обираєте яловичину на стейк, то краще брати спинно-поперекову частину (в народі полядвицю), з жировими прослойками. Колір жиру повинен бути світлий, а не жовтий. Якщо ж жовтий, то це означає, що старе і буде гірчити.  Колір яловичини повинен бути світло-бордовим та без слідів обвітрювання та слизу.

Свинина

Якщо плануєте готувати шашлик, то обирайте свинну шию з середньою жирністю. Жир має бути рівномірно розташований в середині шматка. М’ясо також повинно бути без слідів обвітрювання, без плям крові та без посторонніх неприємних запахів. Свинина має мати на розрізі рівномірне забарвлення без різких переходів в кольорі.

Індичка та курятина

При виборі цього м’яса потрібно звертати увагу на те, щоб не було неприємного запаху. Обирати таке м’ясо краще без жиру.  На внутрішній стороні на розрізі м’ясо має бути сухим, без згустків схожих на желатин або холодець. Якщо ці згустки є це означає, що така курка була оброблена гелем, який збільшує м’яса в об’ємі.

Баранина

Якщо є можливість придбати ягнятину, то краще візьміть її, вона буде ніжніша і матиме менше запаху жиру. Свіже м’ясо ягнятини темно-рожевого кольору.

Сподіваюсь, що мої поради допоможуть вам обрати хороше та якісне м’ясо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *