Тренди в кулінарії

Після навчання в кулінарній академії Basque я зовсім по-іншому дивлюсь на поєднання продуктів.  Це я не говорю про солодке і солоне.

Поділюсь з вами трендами, про які дізнався від світових кухарів.

Тренд 1️⃣ Приготування страв з локальної продукції, використання простих повсякденних продуктів, придання їм довготривалих термічних обробок високих чи низьких температур.

Тренд 2️⃣ Поєднання цих продуктів з продуктами, які раніше не використовували в харчуванні, наприклад, паростки молодої хвої, шишки ялиці та ін.

Тренд 3️⃣ Насичення соусів смаками та ароматами копченості, сіна, соломи, різних квітів, які не придатні для споживання у свіжому вигляді. Як приклад можуть бути вершки вистояні в сіні.

Як це зробити?

Свіжо-висушене сіно заливаємо вершками, закриваємо у вакуумний пакет і залишаємо на тиждень в  холодильнику. Вершки отримають аромат і смак сіна, що є доволі цікавим  та незвичним.

Тренд 4️⃣ Європейський тренд запозичений з Південної Америки – це карамелізована або висушена в гострих спеціях саранча. На смак як насіння соняшника в шкаралупі)

Тренд 5️⃣ Якщо хочеться додати у страву кислинку, використайте пудру з мурашок.

Ця пудра до нас прийшла з скандинавських країн

Тренд 6️⃣ Посуд ручної роботи і не завжди ідеально гладкої поверхні. Може бути навіть звичайний річковий камінь відшліфований до потрібної форми.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *