КУЛІНАРНІ ТРЕНДИ-2018: ПОРАДИ ВІД ШЕФА

Технології, мода, інфраструктура і загалом світ не стоять  на місці. Кулінарія також широкими кроками йде вперед. Вподобання та смаки споживачів диктують нові поєднання продуктів, смаки та страви.

Які ж ці тренди 2018?

  1. Кулінарія та наука – речі невід’ємні один від одного.

При приготуванні страв не покладайтесь лише на інтуїцію. Точне поєднання мікроелементів та досконале розуміння процесу температурних режимів дозволить отримати ідеальний смак.

У ресторані я використовую су-від, тобто готування при чітко визначеній низькій температурі. Таким чином всі мікроелементи зберігають свої смаки та корисні властивості.

Крім цього дуже добре допомагає хоспер. Приготування страв за смаком таке, як приготування на відкритому вогні десь на природі.

  1. Еко-продукти

Частка органічних продуктів у ресторанному бізнесі й далі зростатиме, та про повний перехід на органіку говорити ще зарано. Але все більше і більше кухарів у своїх стравах намагаються використовувати органічні продукти. Я як декор так і додаток для смаку додаю дегідроване листя будь-якої зелені, овочів, фруктів. Ну і звісно мікрогріни, куди ж без них)

  1. Сезонність меню

Нікого не здивуєш полуницею взимку, цей тренд вже давно не в моді. Тому під кожен сезон ресторани оновлюють меню відповідно до продуктів тої чи іншої пір року.

  1. Мода на локальні продукти зростає.

Пастернак, різні сорти картоплі, молодий бурячок, сочевиця – все це зараз цінується, а не креветки з Норвегії.

  1. Поєднання непоєднуваного

До прикладу солодке з соленим: коли солодкі ягоди чи фрукти готуються в соленій карамелі.

Моя особливість, скажімо, полягає в соусах. Один з них готується таким чином: солодкий апельсиновий соус готуємо як джем і додаємо французьку гірчицю. Він ідеально підійде до м’яса, сирних закусок, але я люблю використовувати його навіть до десертів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *