Дні української кухні в ресторані Mon Chef

Про те, як зварити смачний борщ, знає кожна господиня. Інша справа, що вкладається в поняття смачний борщ. У кожній родині вважають по-своєму: для когось це український борщ з пампушками, для когось — зелений, хтось думає, що найправильніший борщ — холодний, а хтось — обпікаючи-гарячий, з шматком м’яса і сметаною. І кожна буде думати, що саме цей простий рецепт борщу — найправильніший.

Український борщ -це натхнення, натхнення і натхнення, а також наша традиція і культура.

Існує понад 70 складених і описаних рецептів червоного борщу, найскладнішим та найдорожчим з яких вважається «Борщ київський». Бульйон для нього варять з яловичини, баранини та свинини, а окрім обов’язкових складників додають натуральний хлібний квас.

Давайте помандруємо українською картою борщу? J

  • На Чернігівщині готують борщ з грибними «вушками» і називають його «переяславським».
  • Полтавчани борщ варять на основі курячого бульйону і обов’язково кладуть до нього традиційні для свого регіону галушки.
  • На Житомирщині борщ має два різновиди: «поліський» – з в’яленими в’юнами і грибами та «коростенський» – на сухофруктах.
  • Є на карті України регіон, у якому взагалі немає свого борщу, – це Закарпаття. Дуже рідко там варять борщ із самої лише картоплі та буряка, без капусти і називають його «львівським».
  • Галичани в давнину готували борщ дуже ріденьким, без картоплі, тільки з буряка, приправляючи засмажкою, а для кислоти додавали вишневий чи яблучний сік.
  • На честь українського борщу було назване невелике містечко Борщів, розташоване на Тернопільщині. Щоосені воно стає центром фестивалю «Борщ-їв».

А я запрошую відвідати українські дні з 24 по 27 серпня в ресторані Mon Chef! У Вас буде змога спробувати класичний український борщ та галицький борщ за моїм улюбленим рецептом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *